David Rockefeller Öldü

Dünya'nın en zengin ve güçlü ailesinin başkanı olan David Rockefeller hayatını kaybetti.

David Rockefeller Öldü
banner85

Dünya üzerinde büyük söz sahibi olan ve Büyük Ortadoğu Planı, Yeni Dünya Düzeni, Tek Dünya Devleti gibi hareketlerin başlatıcısı olan ailenin başkanı David Rockefeller 101 yaşında hayatını kaybetti.


David Rockefeller, kronik kalp yetmezliğinden yaşamını yitirdi.

200 yaşını görmek istiyordu

6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli operasyonu geçiren David Rockefeller, 100 yaşına girdiğinde yaptığı açıklamada “200. doğum günümü de kutlamak istiyorum" şeklinde konuşmuştu.

David Rockefeller ile ilgili olarak Sitemiz yazarı Ahmet Maniş'in bir yazısı:

Bu yazıda, Dünya'nın en çok tanınan ailelerinden biri olan Rockefeller ailesi ile ilgili olarak hazırladığım bilgileri sizlerle paylaşacağım. Yazının sonunda ise, yazı ile ilgili olarak hazırladığım videoyu bulabileceksiniz.

Bir aile Dünya'yı yönetebilir mi? Savaş çıkarıp savaş bitirebilir mi? Devletleri kendine muhtaç bırakabilir mi? Dünya'nın her yerinde hemen her sektörün içerisinde bulunabilir mi?

İşte tüm bu soruların tek cevabı- "evet tüm bunlar mümkündür"

Rockefeller ailesinden bahsediyorum.

Rockefeller ailesinin başkanı bugün 101 yaşındaki David Rockefellerdir. Ve bugün Dünya'yı yönetiği söylenen gizli oluşum İllimünati'nin herkes tarafından bilinen "Yeni dünya düzeni" ve "tek dünya devleti" hedefi, aslında bizzat David Rocefeller'in söylemleridir.

tek Dünya devleti hedefinin en büyük adımı olan "Birleşmiş Devletler"in bugünkü binası David Rockfeller'in paraları ile yapılmıştır.

Rockefeller ailesi, hedefi olan "Yeni dünya düzeni"nin kurulması için ise, büyük kaoslar çıkarıp, kaosu bitirmenin yolu olarak insanlara, kendi istedikleri düzeni dikte etmektedirler.

Bugün ortadoğu'da yaşanan kaosun sebebi de,dünyaya yeni düzen getirmektir. ve "Büyük ortadoğu projesi" nin arkasında yine bu aile vardır.

Rockefeller ailesinin üyesi olan Nickolas Rockefeller, 11 eylül saldırıları gerçekleşmeden bir süre önce, bu saldırının gerçekleşeceğini ve böylece önce afganistana sonra Irak'a girileceğini ve bu sayede petrol bölgelerinin ele geçirileceğini, aileye çok yakın olan yahudi yönetmen Aron Russo'ya söylemiştir.

Aron Russo daha sonra bunu açıklamış ve bu açıklamadan 6 ay sonra ölmüştür.

Nickolas Rockefeller'in söyledikleri aynen gerçekleşmiş, ve böylece ortadoğuda bulunan petrol kaynakları el değiştirmiştir. ayrıca bölgede büyük bir kaos meydana gelmiş ve bu kaos sayesinde, yine rockefeller ailesi silah ticareti ile büyük kazanç elde ederken, aynı zamanda yeni dünya düzeni hedefleri için de kendi düzenlerini dikte etme fırsatı bulmuştur. Yani ortadoğu savaşları her yönü ile bu ailenin işine yaramaktadır.

Rockefeller ailesinin amacı petrol ile Dünya'ya hükmetmek değildir. Kurulacak yeni Dünya düzeninde petrolü kontrol eden güçleri aradan çıkarmaktır.

Tarihe baktığımızda her yüz yılda bir dünyaya yeni düzen getirildiğini görürüz. 1715 yılında İspanya Veraset Savaşı ile 1815 yılında Viyana Kongresi ile 1915 yılında 1. Dünya savaşı ile birlikte Dünya sınırları yeniden çizilmiş ve yeni bir düzen getirilmiştir. Dünyayı kontrol eden araç olan petrol, 1915 yılından günümüze kadar ingilizlerin elindedir.
Ve 2015. Amerika petrolün kontrolünü alarak İngilizlerin ve avrupanın Dünya siyaseti üzerindeki etkisini yok etmek için büyük Ortadoğu projesi ile karşımızda. Kurulacak yeni düzende petrol artık, güç ve dünyayı yönetme aracı olmayacak. Çünkü enerji alanında petrolün yerini elektrik alacak.

Tüm bu söylediklerimi desteklercesine, Rockefeller ailesi, 23 mart 2016 tarihinde, yani bu videoyu yayınladığım tarihten 10 gün önce petrolü kötüleyerek, hatta kendi şirketlerini bile ahlaksızlık ile eleştirerek, petrol piyasasından çekileceklerini açıkladı. Sebep olarak ise, dünya'nın ekosisteminin korunması gerektiğini gösterdiler. 100 yıldır petrolü yöneten rockefeller ailesinin,çok yakında yeni dünyayı yönetme aracı olacak olan elektrik enerjisi alanında çok büyük yatırımlar yapması bence hiç süpriz olmayacaktır.

Rockefeller ailesinin devlet başkanlarını da yönettiği söylenmektedir. Büyük devlet adamları, rocefeller ailesinin sahip olduğu örgütlere üyedir. Türkiye'de ise Bülent Ecevit ve ondan sonraki CHP lideri Deniz Baykal Rockfeller ailesinin verdiği burs ile öğrenim görmüştür.

Rockefeller ailesi, Dünya'nın en büyük petrol şirketine, ABD'nin en büyük bankasına, Dünya'nın en büyük medya kuruluşlarına sahiptir.

Dünya'da paranın altın olarak kullanılmasından kağıt para dönemine geçilmesini bu aile sağlamıştır.

Bu arada para gücü ile Dünya'yı yöneten, yeni dünya düzeni kurup eskisini yıkan rockefellerlar Dünyanın en zenginleri listesinde yer almaz? Fobes'in açıkladığı Dünya'nın en zengin kişileri listesi genelde, Steve Jobs, Bill Gates gibi isimleri Dünya'nın en zengin kişileri olarak ilan eder. Bu isimlerin serveti 60 milyar dolar civarındadır.

Rockefeller ailesinin serveti ise yaklaşık 15 trilyon dolardır. Ancak en zenginler listesinde adı geçmez. Çünkü, Rockefeller ailesi NBC gibi dünyanın en büyük meyda kuruluşlarını da bünyesinde barındırarak medya gücünü de kullanıyor. İsimlerinin nerde geçmesi gerektiğine kendileri karar veriyor. Zaten, ülkemiz dahil tüm Dünya'da medya kuruluşlarınca ailenin başkanı olan David Rockefeller'den "Ünlü hayırsever" olarak bahsedilir.

Ünlü hayır sever David Rockefeller şuanda 101 yaşında. 2 sene önce kendisine altıncı kez kalp nakli yapıldı.

Bildiğimiz kadarıyla üç kez böbrek nakli ve iki kez de ciğer nakli ile birlikte vucudundaki bir çok damarı değiştirildi.

Rockefeller 200 yıl yaşamak istediğini söyleyerek, 80 yaşından sonra organ naklinin mümkün olmadığını söyleyenlere, "Tıp kanunları Rockefeller'ler için geçerli değildir" demiştir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ben 10 ay önce

pek derin bir yazi olmamis. yok efendim 1915 2015 yillari arasinda petrol ingiltere nin kontrolundeymis. :) yine bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmus.

Avatar
mehmet 10 ay önce

çok sayıda mantık hatası var yazıda.

Avatar
Demir 10 ay önce

Ateşi bol olsun. Cehennemin en dibinde kankası ve patronu şeytan ile kavrulsun.

Avatar
YOKK CANIM 10 ay önce

paylaştığınız videoda rahmetli ecevit'i siyonist olarak lanse ediyorsunuz kesinlikle kabul edilemez yanlış bir bilgi lütfen biraz araştırıp o söylemi kaldırınız videonuzdan

Avatar
Hastaruh 10 ay önce

Olmamış

Avatar
Eflatun 10 ay önce

Yazı tamamen desteksiz fikirlerden ve şaibeli hükümlerden oluşuyor.

Avatar
reiiii 2 ay önce

rockefellerin bilmem kaçıncı kez kalp ameliyatı geçirdiği olayı tamamen palavra. trol haberler yapan bir sitenin (yabancı) uydurduğu haber. bizim medyada balıklama atladı bu olaya. rockefeller yahudi değildir protestandır nerenizden uyuduruyorsunuz bu kadar şeyi neymiş efendim tıp kanunları rockefellerlar için geçerli değilmiş hahaha ne zaman böyle bir şey demiş bu adam uydurmayın.